Andy Legutký

 • Andy Legutký žije niekoľkorakým životom a rieši paralelne viac vecí. V sobotu ráno ledva dobehol na diskusie, lebo slúžil sv. omšu a potom mal snúbeneckú náuku s rómskym (dvojdetným) párom. Spoľahol sa na to, že náuka bude krátka.
 • V sobotu poobede sa mal zúčastniť na Donovaloch na vyhlasovaní výsledkov nejakej veľkej súťaže v lietaní, v ktorej vyhral druhé miesto. (Blahoželáme!) Chcel však zažiť diskusiu s F. Mikloškom, preto zostal v Lomnici s nami a cenu išli vyzdvihnúť jeho „lietací“ kolegovia.

František Mikloško

 • F. Mikloška na nedeľu 17. novembra pozývali v Bratislave na nejaké výročné podujatie Zamatovej revolúcie, ale on dal prednosť Indulone. „Toto sa mi zdalo zaujímavejšie,“ povedal.
 • Na Indulone sa mu veľmi páčilo. Ešte v nedeľu po príchode domov napísal do mailu:
  Mila pani Vinterova, chcem sa Vam uprimne podakovat za krasne chvile v Tatrach. Spoznal som tam vela novych krasnych ludi. Dakujem Vam Frantisek Miklosko
 • F. Mikloško dostal doteraz najvyššie známky v hodnotení účastníkov. V priemere 9,47 bodov z 10. Potom, ako som mu poslala výsledky hodnotiacich dotazníkov, okrem iného napísal:
  Asi to tie deti brali s krestanskou laskou. V kazdom pripade dakujem. Pre mna to bolo krasne stretnutie s novymi cistymi ludmi. Dodnes z toho zijem. Dakujem Vam a pozdravujem vsetkych. Keby ste mali teraz video, tak vam prave podavam lavu ruku. Dobru noc. Frantisek Miklosko

Pavol Rajtár

 • Pôvodne vôbec nemal byť pozvaný, kontakt naňho nám dal jeho dobrý kamarát, p. Mikloško. Napadlo ho, že keďže býva priamo v Tatranskej Lomnici, je scestovaný, rád rozpráva o svojich zážitkoch atď., mohli by sme ho pozvať tiež. Keď som p. Rajtárovi volala, bral ako samozrejmú vec, že príde. P. Mikloško mu už o nás povedal, takže nebolo čo riešiť.

 

Oblastná rada

 • Kvôli Indulone a jej symbolickému dátumu sa presunul termín východoslovenskej oblastnej rady o týždeň.