Indulona 1 (jar 2010)

O Indulone, voľbách a Noemovej arche

img 6746Drahí moji. Teším sa z možnosti napísať obyčajný článok o veľmi neobyčajnej akcii, ktorá v našom zbore nemala obdobu. Ide o skvele strávenú trojdňovku v Zborove, zorganizovanú pre ľudí v zbore od 14 rokov. Takéto duchovne orietované víkendovky su vcelku raritou a táto spomedzi nich mala ešte svojským spôsobom viac vynikať.

Ako iné trojdňovky, všetko sa to začalo v piatok dlhou cestou na sever Slovenska. Niekedy podvečer tam celá naša dotrmácaná grupa, teda 13 ľudí + Amálka, konečne dorazila. Ubytovaní sme boli v budove blízko fary. Povyberali sme svoje pakšamenty, jedlo a netrpezlivo čakali na našich hostí, prednášateľov, najmä na Xaviera. Po jeho príchode sme mali nejaké vstupné info a ešte večer sme si pozreli jeden dobrý obyčajný film, predtým ako sme sa mali na ďalší deň pustiť do hlbín myšlienok, vedomostí a diskusií.

Čítať ďalej: O Indulone, voľbách a Noemovej arche

Máme fotky z Indulony 1

Ďakujeme Ondrovi, že nám sprístupnil fotky z Indulony 1. Sú v tejto fotogalérii.

Doplňujúce informácie k Indulone 1

Ahoj, ďalšie informácie ohľadom Indulony 2010:

Kde: Zborov,
Kedy: 11. - 13. 6. 2010,
Cena: 15 €,
Čo so sebou: štandard veci na trojdňovku, kroj, prezuvky, písacie potreby a zápisník, preukaz na zľavu cestovného, ešus a príbor, jedlo na piatok večer, karimatku netreba, Sväté písmo, hudobný nástroj, voličský preukaz (pre 18 a viac ročných, dá sa vybaviť na požiadanie) - cez víkend sú voľby,
Zraz: Stretávame sa piatok 11.6. o 15:20 na železničnej stanici, vlak odchadza o 15:54. Nezabudnite si zobrať preukaz na zľavu cestovného. Pozor, kvôli záplavám sú niektoré cesty neprejazdné.

PS: Jedna z tém, ktoré sa budú rozoberať bude aj Sväté písmo, takže ak niektorým statiam z Písma nerozumiete alebo si s tým neviete rady, pripravte si k nim otázky, bude na to vyhradený čas.

Tešia sa na Vás
mladší roveri

Pozvánka na Indulonu 1

2010-06-11az13-indulona-1-pozvanka-malaINDULONA 2010 (Intelektuálne, Duchovné a Logické Napredovanie)

"Poznaj sám seba" (Sokrates)

Nevieš ako chutí indulona? Chceš zažiť dobrodružstvo ozajstného myslenia a hľadanie pravdy?

Ak sa nebojíš rozmýšľať a diskutovať, máš 14 a viac rokov, určite si nenechaj ujsť duchovnú trojdňovku v čase 11.-13. 6. 2010 a príď intelektuálne a duchovne pookriať. Debatovať sa bude aj na témy ako:

Veda a náboženstvo

- Prečo veriť a prečo nie

- a iné...

Zatiaľ sa prihlásili: Kaja, Chevro, Johny, Juháska, Mayka Sklenková, Katka Sklenková, Svišť, eMeF, Ondro, Billy, Padre, Fabo, Sima

Ak máš záujem, prihlásiť sa môžeš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

 

Tešia sa na Vás mladší roveri